INVEX Mobil Uygulaması için Cihaz ve Platform Değişikliği Gerekmez

INVEX Mobil Uygulamasını, Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. yazılım ekibi ile ülkemizde mobil uygulama geliştirme konusunda öncü firmalardan olan "Mobil Atölye" birlikte geliştirmiştir. Uygulamanın, her tür mobil cihaz ile kullanılabilmesi hedeflendiğinden; uygulama akıllı cep telefonlarının yanı sıra tabletler için de uyumlu olarak geliştirilmiştir. Ayrıca INVEX Mobil Uygulaması cihaz ve platform bağımsızlığı açısından, sadece tek bir uygulama platformu yerine IOS ve Android platformlarında aynı anda kullanıma sunulmuştur. INVEX kullanıcıları kişisel tercihleri ve kullanım alışkanlıkları doğrultusunda, günlük hayatta kullanmakta oldukları mevcut mobil cihazlarına bu uygulamayı kurabilirler.


INVEX Mobil Uygulamasına "Değerleme Uzmanı" rolüne sahip kullanıcıların yanı sıra "Denetmen" ve "Sekreterya" rollerine sahip kullanıcılar da giriş yapabilirler. Kullanıcılar oturum açmak için INVEX Web Uygulamasındaki erişim bilgilerini kullanabileceklerdir, ayrıca bir erişim bilgisi gerekmemektedir.


Uygulamada, erişim ve bilgi güvenliği konularında kapsamlı kontrol ve loglama özellikleri yer almaktadır.

INVEX Mobil Uygulamasının Başlıca Özellikleri


Tek Uygulama - Çok Kullanıcı


Birden fazla INVEX kullanıcısı olan kişiler web uygulamasındaki tüm kullanıcılarını tek bir mobil uygulamaya tanımlayabilir. Örneğin hem "Değerleme Uzmanı" hem de "Denetmen" kullanıcılarına sahip bir kişi, bu iki kullanıcısını da aynı mobil cihazdan kullanabilecektir. Kişi, tercih ettiği kullanıcı ile işlemini tamamladıktan hemen sonra diğer kullanıcı ile giriş yapabilecektir. 

Kolay "İş Takip Notu" Girişi

Kullanıcı seçtiği not tipine özgü olarak ekrana gelen tarih ve seçme kutusu araçları ile hızlı biçimde "İş Takip Notu" girişi yapılabilir.

Kolay Fotoğraf Yükleme

Fotoğraf yüklemesi yapmak için cihaza yerleşik fotoğraf albümünün yanı sıra kameradan da doğrudan fotoğraf yüklemesi yapılabilir.

Kolay Konum Seçme

Sahada değerlemesi yapılmakta olan gayrimenkul veya emsal gayrimenkul ile ilgili inceleme yapılırken harita üzerinde kolayca işaretleme yapılabilir.

Yakın Rapor Arama

Önceden değerlemesi yapılmış olan, kullanıcının yetkisi dahilindeki gayrimenkuller arasında harita üzerinde arama yapılabilir. Yakın civardaki gayrimenkullere ilişkin çeşitli bilgilere cihazın mevcut konumu referans alınarak kolayca ulaşılabilir.

Devam Eden Çalışmalar

Tıpkı web uygulamasında süregelen iyileştirmeler gibi mobil uygulama için de belirli periyodlarla sürüm güncellemesi yapılacaktır. INVEX Mobil Uygulamasında halen çeşitli yeni özellikler için analiz ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

  

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX