2014 yılının ilk yarıyılını kapsayan "Müşteri Memnuniyet Araştırması" sonuçlarına göre kurumsal müşterilerinin memnuniyet oranının %88 olduğu tespit edilmiştir.

Araştırma kapsamında tüm kurumsal müşteriler ile görüşmeler gerçekleştirilmiş ve bu görüşmelerde kendilerine çeşitli sorular yöneltilmiştir. Key İnternet tarafından sunulan hizmetlerin Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri kapsamında ölçümünü amaçlayan sorulara verilen yanıtlar puanlanarak ağırlıklarına göre değerlendirildiğinde %88 memnuniyet oranı hesaplanmıştır.

Yöneltilen sorulara alınan yanıtların değerlendirilmesi sonrasında, ilgili soruya ilişkin memnuniyet oranları:

1. İhtiyaç duyduğumda personeliniz ile hızlıca iletişime geçebiliyorum. (%90,33)

2. İletişim kurduğum personelinizin hitap şeklini uygun buluyorum. (%97,15)

3. İletişim kurduğum personelinizin çalışma alanıma yönelik teknik terim ve bilgi düzeyini yeterli buluyorum. (%89,28)

4. İletişim kurduğum personeliniz tarafından sorunumun kolaylıkla anlaşıldığını düşünüyorum. (%88,08)

5. Bildirdiğim sorunun personeliniz tarafından hızlıca çözüldüğünü düşünüyorum. (%86,43)

6. Bildirdiğim soruna personeliniz tarafından sunulan çözümün ihtiyacımı karşıladığını düşünüyorum. (%86,95)

7. Bildirdiğim soruna personeliniz tarafından sunulan çözümler sonucunda sorunun tekrarlanmadığını düşünüyorum. (%84,10)

10 yıllık kurumsal tecrübesi ve güçlü teknolojik alt yapısını butik hizmet anlayışı çerçevesinde sunan Key İnternet ortaya çıkan yüksek memnuniyet oranına rağmen özellikle diğer konulara göre görece düşük puan aldığı konuları başta kapsayacak şekilde tüm hizmet süreçlerini sürekli iyileştirmektedir. Bu kapsamda TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelendirme sürecine hız verilmiştir.

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX