Kullanıma sunulduğu andan itibaren ilgiyle karşılanan "INVEX Mobil Uygulaması" ile ilgili kullanıcılar tarafından iletilen istek ve hatalar ile ilgili çalışmalar yapılmış ve 30 Mayıs 2014 tarihinde yeni sürüm yayınlanmıştır. 

Hatalar ve küçük çaplı istekler dışında web uygulamasında bulunan pek çok özelliğin mobil ortama da taşınması beklentisi, kullanıcılar tarafından en sık dile getirilen istek olduğu görülmüştür. Bu nedenle köklü şekilde değişiklikler içeren yeni sürüm ile ilgili çalışmalara başlanarak Ücretsiz Kullanım dönemi 1 Temmuz 2014 yerine yeni sürümün yayınına kadar uzatılmıştır.

Uygulama marketlerinde, mobil kullanıcıların uygulamaya gösterdiği ilgiyi tespit amacıyla yapılan incelemelerde, örneğin Google Play`de INVEX Mobil Uygulaması 3,6 beğeni puanı aldığı görülmüşür. Yeni sürüm çalışmalarında uygulama marketlerindeki kullanıcı beğenisinin daha da artırılması hedeflenmiştir.
INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX