Key İnternet, müşterilerinin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini entegre etti ve belgelendirdi. Yönetim sistemlerine ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi entegrasyonu çalışmaları ise devam etmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında Key İnternet; müşterilerinin istek, görüş ve şikâyetlerini öğrenmek amacıyla 22 Eylül haftasını ‘Müşteri Memnuniyeti Haftası` olarak belirledi. Belirli aralıklarla düzenlenecek olan Müşteri Memnuniyeti Haftalarında Key İnternet, hem hizmetleriyle ilgili kampanyalar düzenlemeyi hem de müşterilerinin görüşlerini öğrenmek için çeşitli toplantılar ve görüşmeler yapmayı planlamaktadır. 
INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX