Yönetim sistemlerimiz, dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluşlarından Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) ve UKAS (United Kingdom Accreditation Service) akreditasyonuna sahip TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle ve Bureau Veritas akreditasyonlu TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesi ile taçlandırılmıştır.
Sertifika numaraları ISO 9001 için TR002673-1 ve TR002675-1, ISO 10002 için TR32989 olan belgelerimizin kapsamı ‘Yazılım Geliştirme, İşletim ve Destek Hizmetleri` olarak belirlenmiştir.
Key İnternet; yönetim sistemi belgelerini bir hedef olarak değil, yönetim sistemlerini sürekli olarak geliştirmenin ve iyileştirmenin bir sonucu olarak görmekte ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.
INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX