Key İnternet tarafından belirli aralıklarla düzenlenmesi planlanan Müşteri Memnuniyeti Haftalarından ilki 22-28 Eylül Haftasında gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda; müşterilerimizin istek, görüş ve şikâyetlerini öğrenmek amacıyla tüm Gayrimenkul Değerleme Şirketleri ile telefon görüşmeleri yapılmış ve müşterilerimizin tamamının hizmetlerimizden memnun olduğu sonucuna varılmıştır. Müşteri Memnuniyeti Haftası kapsamında hizmetlerimiz ile ilgili kampanyalar düzenlenmiş ve gayrimenkul değerleme şirketlerinden olumlu geri dönüşler alınmıştır.

Kampanya kapsamda, INVEX uygulamasının satın alınma bedelinde %50 indirim yapılmış, gayrimenkul değerleme şirketlerinin %50 indirimle INVEX sahibi olabilecekleri paylaşılmıştır. Bunun yanı sıra, ilk yıl yazılım destek ücreti alınmayacağı ve ilk altı ay için barındırma ücretinin alınmayacağı duyurulmuştur.

Bu kampanyaya ek olarak, INVEX Mobil Uygulamasının yazılım desteğine dâhil edildiği ve uygulama için ilave bir ücret talep edilmediği vurgulanmıştır.
INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX