Bankacılık sektöründeki pek çok kurumun tercihi olan INVEX, sahip olduğu sektörel tecrübenin yanı sıra teknolojik üstünlük nedeniyle Odeabank tarafından ilgiyle incelenmiş ve yapılan değerlendirmeden tam not alarak geçmiştir. İki faz olarak projelendirilen Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi`nin ilk fazı, 4 ay gibi kısa bir sürede uygulamaya alınmıştır.

Gayrimenkul değerleme süreci, şubeden başlayıp adım adım ilerleyerek banka birimleri ve lisanslı değerleme şirketlerinin kullanımlarını da içeren bir iş döngüsünden oluşmaktadır.
 Odeabank`a özgü ayrıntılı raporlama araçları sunan INVEX ile bu süreç etkin bir biçimde izlenebilir ve yönetilebilir hale gelmektedir.

Günümüz teknolojik gelişmelerine uygun olarak Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi mobil cihazlar ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. Akıllı telefon ve tabletler ile uyumluluk çalışmaları sırasında INVEX web uygulamasındaki işlevler aynen korunmuştur.

Halen ikinci faz analiz ve geliştirme çalışmaları devam eden projede ilk defa uygulanacak özellikler de önemli bir yer tutacaktır. Bu yeniliklerden en önemlisi Odeabank ve Değerleme Şirketi INVEX uygulamaları arasında kurulacak entegrasyondur. Uygulamalar arası entegrasyon sonrasında özellikle değerleme şirketi tarafında yaşanan eksik ve yanlış veri girişleri önlenmiş olacaktır.

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX