INVEX Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetimi Sistemi Değerleme Şirketi Uygulaması (INVEX-D) ilk müşterimizde, 2008 yılında kullanılmaya başlanmıştır. 2008 yılından bugüne, müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 50`ye ulaştı. Yedi yıl boyunca INVEX‘e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Aradan geçen yıllar boyunca INVEX`te çeşitli değişiklik ve geliştirmeler yapılmıştır. Halen her bir değerleme şirketi tarafından kullanılan INVEX diğerlerinden küçük büyük farklılıklar barındırmaktadır. 2014 Ekim ayından itibaren gereksinim analizi çalışmalarına başlanılan INVEX-D uygulaması yeni sürümü için mevcut sürümden kaynaklı kullanıcı değişiklik ve yeni özelliklere ait geliştirme istekleri dikkate alınmaktadır. 

Dünden bugüne, birlikte çalıştığımız müşterilerimiz sayesinde bir gün içerisinde üretilen her 5 gayrimenkul değerleme raporundan 4`ü INVEX ile üretilmekte ve yetenekleri sayesinde INVEX ‘Piyasa Belirleyici` durumunu korumaktadır. Müşterimiz olan 50 Gayrimenkul Değerleme Şirketi`ne en içten teşekkürlerimizi sunar, memnuniyetlerinin bizlerin en büyük önceliği olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX