INVEX`te tamamlanan her gayrimenkul değerleme çalışması; il, değerleme uzmanı, banka eğişkenleri bazında karşılaştırmalar yapabilmek için puanlanmaktadır. Bu puanlama, teslim süresi ve iş takip notlarının sayısına göre yazılım tarafından hesaplanarak oluşturulan puan ile denetmen kullanıcısının öz değerlendirmesine dayanan puanın toplamı olarak belirlenmektedir. Mevcut yapıda denetmen kullanıcısının sadece pozitif puan ile takdir ettiği bir puanlama sistemi bulunmaktadır.


INVEX`te yapılan geliştirme çalışmaları sonucunda, artık denetmen kullanıcısı sadece pozitif puan ile değil, aynı zamanda negatif puan ile de hata durumlarını değerlendirebilecektir. Dileyen INVEX kullanıcısı değerleme şirketleri, daha etkin bir puanlama sistemi oluşturulmasına olanak sağlayan bu yeni yöntemin yazılımlarına uygulanmasını talep edebilirler.

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX