Tamamen çözüm ortaklarına yönelik özellikler içermesi öngörülen uygulama "INVEX-C  Uygulaması"  şeklinde isimlendirilmiştir. Özellikle çözüm ortağı firmaların, kurulu bulundukları bölge kapsamında sahada daha aktif hizmet ürettikleri dikkate alındığında karşılaşabilecekleri sorunların da kendilerine özgü olacağından hareketle kapsamlı bir analiz çalışması yapılmıştır. 

INVEX-C uygulaması, çözüm ortaklığı kuruluşu içindeki görev dağılımını da dikkate alarak, kullanıcıların farklılaşan isteklerini karşılamayı amaçlamıştır.  Uygulama geliştirme çalışmalarında önceliklendirilen konular belirlenirken gerek gayrimenkul değerleme hizmetinin üretimi gerekse de hizmet sonrası mali konular gibi gibi çözüm ortağı firmanın yüksek beklenti içinde oldukları dikkate alınmıştır. 

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX