Yeni arayüzde hesaplar arası hızlı geçiş, tasarımı değiştirilen sol menü ve yeni eklenen Android için üst, iOS için alt menü ana bileşenler olarak ilk tamamlanan çalışmalardır. INVEX Mobil arayüzünde özellikle künye bilgilerinin yer aldığı iş göstergesi bölümü yeniden düzenlenmiş ve not sayısı, aşaması ve kalan gün ile ilgili gösterimler yenilenmiştir. Herhangi bir iş detayı içinde hareket ederken bir önceki sürümde kullanılan sağ menü tamamen kullanım dışı bırakılarak ilgili fonksiyonlar hem üst-alt menüye hem de sağ-sol sayfa geçiş hareketlerine taşınmıştır.

Başta iş listeleri olmak üzere notlar, belgeler ve fotoğraflar listeleri de tamamen yenilenmiştir. INVEX mobil uygulamalarında yenilenen özelliklerden bir diğeride kayıt ekleme ile ilgili olanlardır. Kayıt ekleme işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilmesi için ekleme butonları liste ekranlarına alınarak aynı ekranda ekleme işleminin bitmesi sağlanmıştır. 

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

INVEX