Butik BT Hizmet Kalitesi

Key İnternet çözüm geliştirdiği sektörlere ilişkin konularda geniş bir bilgi birikimi edinmiş ve bu bilgisini çözümlerine yansıtmada uzmanlaşmış çalışanları, firmanın müşterileri nezdindeki en önemli avantajını oluşturmaktadır. Key İnternet, sahip olduğu konu ve alan uzmanlığı avantajını; sorun odaklı ihtiyaç analizi, nesneye yönelik yazılım tasarımı ve çevik yazılım geliştirme metodu ile bir proje bütünlüğünde kullanarak Butik BT Hizmet Kalitesini oluşturmaktadır.

Key İnternet, desteklediği "Açık Kaynak Kod Bildirgesi"nin(1) sonuç cümlesi olarak "Açık kaynak yazılımlar çoğu sektör ve bireyler için, Türkiye'nin üretmesi ve gelişmesi için, en etkin ve verimli secenektir" ifadesinden hareketle çözümlerini etkinliği ve verimliliği kabullenilmiş araçlar ve platformlar ile birlikte sunma çabasındadır. Ayrıca, Yazılım Geliştirme Mimarisini birbirinden soyutlanmış çok katmanlılığın yanı sıra veritabanı ve platform bağımsızlığı kuralları ve deneyimi çerçevesinde oluşturan Key İnternet ölçeklenebilir, güvenilir, güvenli ve bakımı kolay özellikleriyle birlikte her biri müşterilerinin sektörlerinde tanınan bir markaya dönüşmüş web uygulamaları üretmektedir. Key İnternet çözümleri hem kendine özgü yerel unsurları içeren hem de bileşenleri farklı sunucu platformlarında dağıtık şekilde bulunabilen bir Modal-View-Controller mimarisine sahiptir.

Sunucu tarafı programlama dilleri içinde dünya genelinde 244M site ve tüm sunucularda da %80 den fazla kullanım tercihi(2) ile açık ara önde olan PHP, Kurumsal Web Uygulamaları için de pek çok öncü çözüm ve yetenek sunmaktadır. Key İnternet PHP dili kullanarak kurumsal web uygulamaları geliştiren ülkemizdeki sayılı şirketlerden biridir.

Yazılım Geliştirme Sürecimiz

Bir taraftan kaliteli yazılı geliştirme kaygısını taşıması diğer tarafdan da hızlı bir şekilde yazılım geliştirme çabası Key İnterneti çevik yazılım geliştirme sürecinde uzman bir şirket haline dönüştürmüştür.

"Key İnternet"
Süreçler ve araçlardan daha fazla bireyler ve etkileşimlere
Kapsamlı dökümantasyondan daha fazla çalışan yazılıma
Sözleşme pazarlıklarından daha fazla bireyler ve etkileşimlere
Bir plana bağlı kalmaktan daha fazla değişime karşılık vermeye

değer verir.

"Key İnternet" "Çevik Yazılım Geliştirme Manifestosu" na bağlıdır.

BİLGİ İSTEĞİ

Şirketimiz çözümleri ve hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi istemek için "İletişim Formu"nu kullanabilirsiniz.

İletişim Formu